DRĪZUMĀ

Pēcdzemdību atbalsts

Profesionāls un prakstisks atbalsts pēcdzemdībās.

Bērniņa sagaidīšana ir prieka, atvieglojuma un saviļņojuma pilna. Tomēr pēcdzemdības var būt arī neziņas, satraukuma, noguruma pilns un šķietami nepārvarams laiks. Līdzīgas sajūtas sievietēm pēc dzemdībām nav retums, tādēļ meklēt palīdzību ir ne tikai normāli, bet ļoti ieteicami.

Šāds atbalsts ir pieredzējušas sievietes - zīdīšanas konsultanta, miega konsultanta, dabīgas bērnu aprūpes speciālista, dūlas apmacībā, vienā personā - palīdzība citai sievietei. Zināšanu pielietošana un praktizēšana profesionāļa ilgstšā pavadībā un klātesamībā, tās pamazām integrējot savā jaunajā ikdienā.

Atbalsta mērķis ir atvieglot jaunās māmiņas un viņas ģimenes adaptēšanos jaunajiem dzīves apstākļiem, nodrošinot nepieciešamo informāciju un zināšanas, atbildes uz jautājumiem par zīdīšanu, miegu, praktisku bērniņa aprūpi, higiēnu, hedlingu un citos ar jaundzimušo saistītos aprūpes jautājumos, saņemt emocionālu atbalstu un prakstisku palīdzību mājas solī, lai veicinātu sievietes labsajūtu, mieru un pašpārliecību apgūstot jauno mammas lomu.

ATBALSTS DIENĀ

  • 4 STUNDAS
  • 6 STUNDAS